Головному Закону України – Конституції сьогодні виповнилося 28 років.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

З нагоди пам’ятної дати працівники структурних підрозділів виконавчого комітету на чолі з секретаркою міськради Оксаною П’ятковою, заступницями Канівського міського голови Тетяною Жівотовою та Галиною Москаленко,  керуючим справами Володимиром Святеликом, помічницею народного депутата ВР Віталія Войцехівського Валентиною Чиж, а також представники Шевченківського національного заповідника, Канівської ГЕС та активна громадськість вшанували хвилиною мовчання усіх жертв російсько-української війни та борців за свободу і волю України.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку видатному діячу українського державотворення, Герою України  – В’ячеславу Чорноволу, а також Героям Небесної сотні, Захисникам України.

Під час урочистостей головний спеціаліст відділу культури Костянтин Андрієнко розповів присутнім про історичні віхи творення Основного закону країни та підкреслив важливу роль у цьому процесі В'ячеслава Чорновола, провівши паралелі з гірким воєнним сьогоденням. До вітальних слів із нагоди Дня Конституції також долучилася представник Шевченківського національного заповідника Людмила Сокур.

Також цього дня о 17:00 у міському будинку культури анонсовано звітний благодійний концерт спортивного клубу «Івазар».

На зображенні може бути: 12 людей

На зображенні може бути: 10 людей

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: 9 людей та квітка

На зображенні може бути: 10 людей та весілля

На зображенні може бути: 5 людей

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівського ветерана Другої світової війни  привітали із 99-річчям (фото).