У Канівській школі №6 відбулися заходи із вшанування загиблого «кіборга», захисника України, канівця Анатолія Чупилки.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Безжальна війна забрала мільйони життів наших співвітчизників. Вони за першим покликом, не шкодуючи власного життя, стали на захист своєї Батьківщини. Багатьом із них, на жаль, не судилося повернутись живими. Серед них був і вихованець нашої школи Анатолій Чупилка, який віддав життя, за порятунок свої побратимів. Тож сьогодні ми пропонуємо ознайомитися із тематичною виставкою, присвяченою канівському «кіборгу», – зазначила директорка Канівської СпШ №6 Валентина Мартинович.

В заходах взяли участь секретар міської ради Оксана П’яткова, заступник міського голови Тетяна Жівотова, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лебедєва, представники виконавчого комітету, вчителі та учні, які пом’янули хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки Анатолія Чупилки, що загинув у районі Донецького аеропорту під час прориву десантників для порятунку поранених побратимів.

До слова, загиблий «кіборг» у 1991 році закінчив Канівську спеціалізовану школу №6 із поглибленим вивченням іноземних мов. Протягом 1996-1998 років служив у ЗСУ. Був членом ВО «Свобода» та депутатом Черкаської обласної ради, снайпером та заступником командира взводу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що молитовний сніданок у Каневі традиційно об’єднав представників різних конфесій, влади та громадськість.