Станом на п’ятницю, 18 вересня маємо ще один летальний випадок серед хворих на коровірус – у Каневі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію головного лікаря Канівської ЦРЛ Віри Шапошник.

«Жінка надійшла вчора в дуже тяжкому стані. Її підключили до апарату ШВЛ, зробили всі необхідні дії і відправили в спеціалізований заклад, але хвора померла», - повідомила медик.

12 вересня було підтверджено летальний випадок жителя села Сушків Канівського району.

Однак, за словами головного лікаря Центру ПМСД Наталії Горьової тенденція захворювання останніми днями йде на зменшення.

«Мазків (ПЛР-тестів) проводимо менше, людей стало менше звертатися. Можливо, закриті заклади освіти попри незручності все ж таки дають і позитивний результат», - зауважила Н.Горьова.

Однак, розслаблятися не варто. Медики закликають дотримуватися карантинних обмежень. Також порушують питання забезпечення додатковим обладнанням медичних закладів, організування харчування для медичного персоналу, який буде задіяний в протидії коронавірусу тощо.

Розглядали присутні на нараді й можливі заклади, які стали осередком поширення хвороб.

«Якогось одного великого підприємства немає. Випадки захворювання були практично скрізь», - інформували медики.

Представники виконкому дійшли згоду, що варто звернути увагу на гуртожитки, де мешканці користуються спільною кухнею та вбиральнею, тобто самоізолюватися повністю у випадку хвороби їм буде складно.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Яблуневі виявили перші випадки захворювання на COVID-19 – позитивні результати отримала родина.