За принципової позиції Золотоніської місцевої прокуратури Канівським міськрайонним судом засуджено чоловіка, який обвинувачувався у видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Під час судового розгляду встановлено, що житель м. Канів, працюючи начальником котельні одного із товариств, достовірно знаючи про те, що один з працівників підприємства в період з жовтня 2017 по березень 2019 років фактично на робочому місці жодного разу не перебував та та ніяких робіт на підприємстві не виконував, під час заповнення табелів обліку використання робочого часу за вказаний вище період вносив до них завідомо неправдиві відомості про те, що працівник  відпрацював години, які посвідчив власним підписом та передав до кадрового підрозділу для подальшого розрахунку та нарахування заробітної плати.

Таким чином, вказана особа винила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 366 КК України, а саме видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка до покарання у вигляді штрафу.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що канівці заборгували за опалення понад 6,5 млн.грн.