У Польщі на початку березня відбувся Європейський Конгрес місцевого самоврядування, у якому взяли понад 2000 учасників з різних країн Європи.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Серед учасників була присутня українська делегація, сформована за підтримки БФ «МХП-Громаді» у партнерстві з Міжнародною громадською організацією «Україна-Польша-Німеччина». Канівську міську територіальну громаду у складі делегації представляла заступниця міського голови Тетяна Жівотова.

4-5 березня учасники брали участь у панельних дискусія на тему цьогорічного Конгресу: «Майбутнє децентралізації в мінливому світі». Також ділилися досвідом за напрямами: інвестиції, інновації, зелена енергетика, сталий розвиток, суспільство, політика та безпека, міжнародні відносини, культура та освіта, туризм, економіка та фінанси.

Круті спікери - представники української делегації, відстоювали інтереси нашої держави на різних панелях: 

«Діяльність громадських організацій - вчора, сьогодні, завтра» - директорка благодійного фонду «МХП-Громаді» Тетяна Волочай;

«Соціально-відповідальна компанія на місцевому рівні. Відданість загальним благам співробітників, спільнот і навколишнього середовища» - директор департаменту корпоративної соціальної відповідальності МХП Павло Мороз;

«Міжнародна співпраця між органами місцевого самоврядування: стагнація чи нові можливості?» - керівник МГО «Україна-Польша-Німеччина» Сергій Татусяк.

«Ми заявили про себе, незважаючи на тяжкі часи нашої країни. Ми маємо свою думку, відстоюємо своє право, прагнемо розвитку для своєї держави. У нас тісна співпраця місцевого самоврядування і бізнесу. Разом ми сила, прагнемо Перемоги, розвитку і заявляємо про це на весь світ!»,- наголосила Тетяна Жівотова.

Європейський конгрес місцевого самоврядування є платформою для обміну ідей та місцем зустрічі керівників місцевих органів влади, представників державного управління, громадських організацій та бізнесу.

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що делегація із німецького міста-побратима Фірзена відвідала Канів (фото).