Чергова сесія Канівської міської ради, що відбулася 25 листопада розпочалася для депутатів дещо незвично. Замість поіменного голосування ˗ у кожного в руках спеціальний пульт для електронного голосування з кнопками: «За», «Проти», «Утримався».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Перед початком сесії кожен з народних обранців отримав персональний пульт. Після цього присутній у залі постачальник обладнання, директор фірми «Візуальні технології» Юрій Полонський, розповів як правильно користуватися новим обладнанням та провів навчання. На голосування було відведено всього 10 секунд. Поіменні результати можна було побачити відразу на проекторі, який встановлений у сесійній залі. Відтак, суттєвих проблем, окрім організаційних моментів, у використанні системи не виникало.

Таким чином, голосування у Канівській міськраді проходитиме відкрито і прозоро для громадськості: депутати натискають на пульті  кнопки, а результати поіменного голосування одразу відображаються на  великому моніторі.

— Як на мене, така система поіменного голосування є дуже зручною, — зазначає головний спеціаліст секретаріату Канівської міської ради Марина Квітко. – Якщо раніше після голосування лічильна комісія «вручну» підраховувала всі «за» і «проти», секретаріат в свою чергу формував звіти, то тепер завдяки сучасному обладнанню всі ці дії виконуватимуться в автоматичному режимі.

Додамо, новий апаратно-інформаційний комплекс для здійснення електронного голосування, орієнтовною вартістю близько 100 тис. грн., було придбано за кошти міського бюджету.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відвідувати ЦНАП у Каневі можна лише із сертифікатом або негативним результатом тесту.