Голова РДА Юрій Розе провів щотижневу оперативну нараду за участю заступника Анатолія Дурицького, керівника апарату  Галини Москаленко, керівників структурних підрозділів, установ та організацій, сільських голів, на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Зокрема були обговорені питання щодо наповнення місцевих бюджетів району, питання галузі освіти, медицини, соціального захисту та захисту прав дітей.

Начальник Канівської державної податкової інспекції Черкаського управління ГУ ДПС у Черкаській області Людмила Коробочка поінформувала про те, що у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 у березні та квітні 2020 року урядом було прийнято низку законодавчих актів, які встановлюють пільги при оподаткуванні на час карантину, та як ці зміни впливають на наповнення місцевих бюджетів.

У ході наради директор КНП «Канівський ЦПМСД» Наталія Горьова доповіла про поточну ситуацію у районі щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району Микола Дурицький зазначив, що наразі у відділенні стаціонарного догляду перебуває 25 осіб, заклад працює в штатному режимі. Проводяться відповідні підготовчі роботи до опалювального сезону 2020-2021 років: заготовлено 80 % дров та 100 % вугілля.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині під час тендеру на ремонт школи підробили документи.