Цьогоріч працівники Канівського лісництва створили новий рекреаційний пункт «Мисливський кут».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Цьогорічної весни працівники Державного підприємства «Канівське лісове господарство» створили новий рекреаційний пункт «Мисливський кут» у Канівському лісництві. Створення охайних та затишних місць для цивілізованого відпочинку на природі – це одне із завдань, що закладені в програмах розвитку лісівництва Державним агентством лісових ресурсів України й Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства. Відтак, нещодавно канівські лісівники взяли участь в облагородженні відомої в Каневі Королівської криниці. Силами лісової охорони тут було встановлено нові лавки, пофарбовано зруб криниці, бесідку та лавки, пообкошувано траву тощо.

У 2016 році активісти Канівської громади провели реконструкцію криниці та впорядкування прилеглої території. Наш лісгосп теж тоді надав посильну допомогу в створенні хідників та перил побіля них. Наразі кожному приємно пройтися зручними східцями в глибину яру, де бринить струмок чистої джерельної води, помилуватися краєвидами, побути ніби в серці природи. Власне, ліс для кожного із нас має бути не диким, а рідним, відповідно, і ставитися до нього треба саме так, аби сюди хотілося повертатися ще і ще», - зауважив директор лісгоспу Едуард Симоненко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на 60-річчя Канівського лісгоспу заснували пам’ятний фруктовий сад.