У ЗДО міста Канів «Сонечко» облаштовали сенсорну кімнату «Happy Kids» - проєкт, який став переможцем конкурсу мікрогрантів «Час діяти,Канівщино», організованого Благодійним фондом «МХП- Громаді».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію авторів проєкту.

Керівником проекту стала практичний психолог дитячого садочка «Сонечко» Чуприна Юлія Миколаївна, яка на початку літа презентувала на конкурсі свою ідею створити сенсорну кімнату в закладі.

«Ритм сучасного життя, на жаль, призводить до того, що більшість дорослих живуть у стані  стресу.  Діти переймають страхи, переживання  та тривоги дорослих.  Тож проблема відновлення і збереження психоемоційної рівноваги є актуальною для дітей. Одним із дієвих засобів, що дає змогу не лише зняти психологічне напруження, а й створити радісний настрій і відчуття безпеки, є сенсорна кімната. Головна проблема, на розв’язання якої спрямований проєкт – сприяння сенсорній інтеграції дітей з порушеннями розвитку, адже в дошкільному закладі функціонують 12 груп,серед яких дві групи для дітей з порушенням мовлення і одна інклюзивна група.     

Обладнання сенсорної кімнати є вкрай важливим для дітей з особливими освітніми потребами. Заняття в такій кімнаті допоможуть дітям подолати страхи, спалахи роздратування та агресії,  невротичні стани, оволодіти прийомами саморегуляції», - зазначила психолог. 

Експерти конкурсу підтримали ініціативу психолога і, після захисту проекту перед експертною комісією і громадою, вручили сертифікат, який підтверджує перемогу у конкурсі.

Свою вдячність за допомогу та  підтримку Юлія Миколаївна висловлює директору дошкільного закладу Лагно Тетяні Василівні і вихователю-методисту Габліані Марині Валентинівні. 

Тепер у ЗДО «Сонечко» є тепле і затишне місце, де діти зможуть весело розвиватися і з користю проводити час.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Козарівці відкрили сучасний спортивно-розважальний арт-простір «Територія позитиву» (фото).