Завдяки перемозі у конкурсі мікрогрантів «Час діяти, Канівщино», що реалізовує Фонд «МХП – Громаді», у Канівському ЦПМСД презентували проєкт психологічної підтримки «Ти не один».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

«Ми розуміємо, що наслідки війни позначатимуться на психологічному стані людей принаймні найближчі 7-10 років, тож вже зараз маємо подбати про те, аби професійна психологічна допомога була доступною для всіх.  І про це, власне наш проєкт. Сьогодні кожен починаючи від військових, переселенців і до пересічних місцевих жителів зможе отримати тут необхідну підтримку та відчути, що він дійсно не один», – зауважила директорка Центру Наталія Горьова.

Загалом завдяки проєкту реалізували два починання. По-перше, облаштували затишну кімнату практичного психолога. «Мені хотілося, щоб кабінет був зовсім «немедичним», щоб тут відвідувачі почувалися спокійно та безпечно, – ділиться психологиня Тетяна Синящока. – Увесь затишок створили з допомогою правильних кольорів, інтер'єру та деталей. Крім того, тут є умови для роботи з дітьми, для проведення арт-терапії тощо».

Водночас вдалося втілити й іншу давню мрію медиків – у підвальному приміщенні облаштували простір для групової роботи.

«Ми вже давно потребували такого приміщення, де б можна було зібратися великим колом, провести навчання, тренінг тощо для співробітників міської та сільських амбулаторій. Нині ж радіємо ще й тому, що знаходиться воно в укритті й тепер жодна повітряна тривога не порушить наші плани», – відзначила Наталія Горьова.

Як додала, Наталія Чупилка, менеджер з адміністративної діяльності та авторка проєкту, простір вийшов лаконічним, стильним, комфортним: «Облаштовували й декорували здебільшого власними силами, тож вклали сюди часточку своєї душі. Крім того, для нас це був крутий тімбілдінг, який ще більше зблизив та зміцнив наш колектив».

У свою чергу Віталій Очеретяний, менеджер фонду, висловив впевненість, що проєкт «Ти не один» буде актуальним та матиме щільний графік роботи: «Для фонду й загалом для МХП важливо, щоб ініціативи, які ми підтримуємо, мали сталий ефект. І я переконаний, що цей простір буде жити, буде корисним та потрібним людям».

На зображенні може бути: меблі та у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, меблі та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 10 людей та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 13 людей, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівське радіо тепер можна буде не лише почути, а й побачити.