У Каневі приступив до виконання службових обов’язків новопризначений начальник другого відділу Черкаського РТЦК та СП майор Роман Богдан.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Днями за ініціативою Канівського міського голови Ігоря Ренькаса відбулася зустріч представників міської ради, Національної поліції України, прокуратури, головного лікаря Канівської багатопрофільної лікарні, голів Степанецької та Бобрицької ОТГ, секретаря сільської ради Ліплявсьої ОТГ з новопризначеним начальником другого відділу Черкаського РТЦК та СП Романом В’ячеславовичем Богданом.

Майор Роман Богдан попередньо проходив військову службу на посадах начальника зміни центру інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України, начальника бойової підготовки 72 окремої механізованої бригади, начальника відділення обліку мобілізаційної роботи – заступника начальника першого відділу Черкаського РТЦК та СП. Також приймав участь у бойових діях починаючи з 2015 року по 2023 рік.

З початком повномасштабного вторгнення у 2022 році Роман Богдан став на захист України на Луганському напрямку, та перешкоджав вторгнення окупантів на нашу землю.

Роман Богдан закликав всіх присутніх до співпраці, попередньо заслухавши всі проблемні питання. Та запевнив, що зміни обов’язково будуть.

Після дискусії всі присутні згодилися на цілий комплекс заходів над якими потрібно спільно працювати.

На зображенні може бути: 11 людей

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до реального позбавлення волі на Черкащині засуджено 54-річного ухилянта.