В амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у селі Межиріч провели День відкритих дверей після проведеного ремонту.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.

Директор Канівського ЦНПМСД Наталія Горьова зустріла гостей заходу, серед яких були заступник Канівського міського голови Галина Москаленко, депутати Канівської міської ради - Віктор Хоменко, Олена Воюцька, Тетяна Ренькас, Сергій Якименко, Віктор Огороднік.

Завдяки фінансовій допомозі ТОВ «Пономар» в амбулаторії було проведено ремонт коридору та лікарських кабінетів, зокрема було проведено заміну дверей, облаштування підвісної стелі. Дякуючи гуманітарній допомозі з міста-побратима Фірзен було замінено ліжка в палаті денного стаціонару. В амбулаторії також було облаштовану дитячу зону, стіни в якій розмалювала Наталія Пустова, медична сестра амбулаторії амбулаторії с. Межиріч. Адміністрація ЦПМСД завдячує медичним працівникам амбулаторії, які всі ремонтні роботи проводили власними силами.

«Нарешті медичний заклад с. Межиріч, який здавна користується любов'ю та шаною, як місцевих жителів, так і жителів навколишніх сіл отримав належний медичній установі вигляд. Безумовно , велика заслуга в цьому чудовому перетворенні по праву належить Наталі Горьовій, котра своєю енергією , та організаторськими здібностями зі знанням справи досягає таких результатів!

Як медичний персонал, так і відвідувачі, щиро дякували Наталії Горьовій, та підприємцям котрі долучилися своїми коштами до цієї благородної справи», - відзначив у своєму пості депутат Канівської міськради Віктор Огороднік.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, як записатися в чергу на щеплення проти COVID-19.