Фактичну мережу закладів освіти Канівської міської територіальної громади (МТГ) на 2023-2024 навчальний рік було затверджено під час засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.
У 2023-2024 навчальному році в Канівській МТГ функціонують дев’ять закладів загальної середньої освіти, у яких навчається 2954 учнів у 135 класах.
Серед них:
Канівська гімназія ім. І.Франка – 318 учнів;
Канівська спеціалізована школа І-III ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов — 381 учень;
Канівська загальноосвітня школа І-III ступенів № 1 — 408 учнів;
Канівська загальноосвітня школа І-III ступенів № 3 — 494 учні;
Канівська загальноосвітня школа І-III ступенів № 4 — 705 учнів;
Яблунівський НВК — 44 учні;
Комунальний заклад «Межиріцький ліцей Канівської міської ради Черкаської області» — 140 учнів;
Комунальний заклад «Хмільнянський ліцей Канівської міської ради Черкаської області» — 126 учнів;
Комунальний заклад «Канівська санаторна школа Черкаської обласної ради» — 338 учнів.
Середня наповнюваність класів у навчальних закладах громади складає 20 учнів, без урахування здобувачів освіти санаторної школи. Найбільша кількість учнів у класах ЗОШ №4 (середня наповнюваність у класах – 28 учнів), найменша – у Канівській гімназії (24 учні).
У 2023-2024 навчальному році набрано дев’ять перших класів: по одному першому класу у гімназії імені Івана Франка, ЗОШ №1, СпШ №6, Межиріцькому і Хмільнянському ліцеях; по два – у ЗОШ №3 та №4. Всього до першого класу зараховано 262 учні. Відкрито по одному десятому класу в усіх закладах загальної середньої освіти Канівської міської територіальної громади для 174 учнів.
За п’ятиденним режимом навчаються усі заклади загальної середньої освіти, які розташовані на території Канівської МТГ. Групами продовженого дня охоплено 180 учнів у всіх закладах громади, окрім ЗОШ №4 та Яблунівського НВК. Також у школах третього ступеня запроваджено профільне навчання, яким охоплено 173 учні з 10-11 класів. Поглиблено вивчаються наступні предмети: українська мова, математика, біологія.
Для учнів з особливими освітніми потребами організовано індивідуальну та інклюзивну форму навчання. У 9 закладах дошкільної освіти, 1 НВК та 2 дошкільних підрозділах при Хмільнянському ліцеї Канівської МТГ 1017 дітей в 49 групах. Станом на перше вересня ц.р. різними формами суспільного виховання охоплено 100 % дітей. При закладах дошкільної освіти «Білочка», «Віночок», «Зайчик» перебувають 122 першокласники (4 класи). У трьох позашкільних закладах освіти Канівської МТГ 1149 вихованців у 80 групах.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що порядок надання одноразової грошової допомоги непрацюючим членам Канівського ДФТГ у 2023 році затвердив виконком.
А можна взнати скільки дітей займається в позашкільних закладах.
Бо на сайті відділу освіти написано, що в станції юних техїніків займається 450 дитина. То там ні пройти ні проїхать не повинно бути в тому районі. А на самому ділі в нас тихий район. Пустота.
А скільки потрібно? Скільки потрібно, скільки напишемо. Якби мовчали
З кожним роком кількість дітей в гімназію ім. Франка зменшується. Не бажаємо, щоб щодня переживати, чи нормально перейшов дорогу чи ні. Та й відсутність спортзалу сказується. Ось де рейтинг шкіл. Скільки в яку школу ходить, таки й рейтинг!!!
Відчепіться від гімназії. Ви ж свою дитини перевели в інший заклад? Там у вас все добре? Хай щастить.