Для поліцейського офіцера громади Віталія Степанця звернулися небайдужі жителі громади, повідомивши, що поблизу одного з магазинів села Степанці було помічено чоловіка, який, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, поводив себе неадекватно. 

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Прибувши на місце події, поліцейським було встановлено, що даний чоловік після вказаного інциденту сів за кермо мотоцикла та поїхав у невідомому напрямку. 

Негайно провівши патрулювання прилеглих територій, Віталієм Степанцем було помічено та зупинено особу, що керувала мотоциклом, порушуючи правила дорожнього руху та при цьому перебуваючи без шолому.

Як з’ясувалося пізніше, чоловік вже позбавлений права керування та неодноразово притягувався до відповідальності, зокрема за керування у стані алкогольного сп'яніння. Тест на наявність алкоголю у крові показав результат 1,92 проміле, що майже в 10 разів перевищує допустиму норму. 

Відносно громадянина складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 130 КУпАП та направлено до суду. Транспортний засіб вилучено до відділу поліції №1 (м. Канів). До того ж, виявилося, що даний транспортний засіб розшукується державною виконавчою службою.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що службова собака правоохоронців Сільва виявила гранату на Черкащині (фото).