До святкування цьогорічного Різдва долучилися і працівники ДП «Канівське лісове господарство», гостинно зустрівши та запросивши заколядувати гурт вихованців Канівського міського центру туризму Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.  

Із різдвяними вітаннями до Канівських лісівників завітали вихованці гуртків «Географічне краєзнавство» та «Юні етнографи» (керівник гуртка – Юлія Ждан). До такої почесної місії діти готувалися заздалегідь – ретельно та доскіпливо вивчали історію рідного краю, тутешні звичаї та обряди, вивчали колядки і щедрівки, а також готували святкові костюми в народному стилі.

За інформацією керівника гуртка «Географічне краєзнавство» Вікторії Щербак, наразі в Канівському міському центрі туризму Канівської міської ради Черкаської області займається близько шестисот учнів з усіх міських шкіл Канева.

У відповіді юним колядникам та їхнім старшим наставникам директор ДП «Канівське лісове господарство» Едуард Симоненко наголосив на тому, що Різдво Христове – це, в першу чергу, свято добра, миру і милосердя. Мабуть, саме тому завжди дуже приємно і зворушливо слухати дитячий спів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що як канівці зустріч Нового року біля центральної ялинки святкували.