У Степанецькій громаді відбулося чергове засідання координаційної ради з питань модернізації мережі закладів освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади. 

Після ознайомлення із змінами в складі координаційної ради, члени ради перейшли до розгляду питання про стан мережі закладів освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та їх реорганізацію.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Дорошенко проаналізувала процес оптимізації мережі закладів освіти нашої громади, який розпочався в минулому році, коли був створений Степанецький освітній округ з опорним закладом - Степанецьким ліцеєм.

Наголосивши на незворотності курсу на забезпечення доступності та якості освіти для дітей громади, Тетяна Миколаївна запропонувала для розгляду перспективний план оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти. Цей план передбачає реорганізацію в 2020 році Малоржавецької та Беркозівської гімназії в початкову школу,  реорганізацію в 2021 році Мартинівського НВК в гімназію  з одночасним розширенням  послуг з дошкільної освіти.

Запропонований план викликав жваве обговорення. На виконання Закону України «Про освіту» та враховуючи побажання та пропозиції членів ради,вирішено погодити запропонований план оптимізації, який стане орієнтиром реформування закладів освіти.

Зважаючи на актуальність питання, участь в обговоренні взяв сільський голова Яременко О.І., наголосивши на необхідності широкого обговорення плану оптимізації в сільських громадах: «Такі важливі рішення потрібно приймати тільки після обговорення з педагогами, батьками учнів та з мешканцями нашої великої громади, адже це питання виходить за межі суто освіти і зачіпає інтереси кожного жителя. Тому ми вислухаємо пропозиції від кожного, прорахуємо всі за і проти перш ніж вийти до депутатів з пропозицією реалізації цього плану».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у  Каневі цьогоріч пролунав останній дзвоник для майже 130 випускників шкіл.