Завдяки підтримці Миронівської птахофабрики, що виділила на ці цілі понад 1,7 млн грн. Таким чином, коштом підприємства проведено середньопоточний ремонт автомобільної дороги протяжністю понад 750 м по вулиці Плисюка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

«Ямковістю було уражено більше 90% покриття, можна сказати, що асфальту там практично не залишилося вже. Такі умови не просто ускладнювали рух транспорту, а навіть робили його небезпечним. Особливо якщо врахувати, що тією дорогою курсує шкільний автобус», - зауважив голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко.

Загалом очільник громади наголошує, що розвиток інфраструктури – одне із ключових завдань місцевої влади. Водночас воно й найбільш фінансово затратне та потребує інвестицій:

– Підтримка Миронівської птахофабрики та в цілому МХП дуже важлива для Степанецької ОТГ. Безперечно, вона є прикладом для інших інвесторів у сфері соціальної відповідальності. Ми щиро вдячні за допомогу з ремонтом дороги та сподіваємось і надалі продовжувати взаємовигідне партнерство на благо громади.

«Кожен знає, що стан доріг – одна з найбільших проблем для нашої країни. І якщо у відновлення доріг державного та обласного значення вкладаються державні кошти, то відповідальність за місцеві автошляхи лягає на громади. У Степанецькій ОТГ багато робиться у цьому напрямі, тому ми вирішили підтримати їх.  На ремонт дороги підприємство виділило 1 млн 720 тис. грн», - зауважила  директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна.

До слова, ремонт дороги вдалось провести менше ніж за два тижні. За цей час було виконано увесь комплекс необхідних робіт та облаштовано узбіччя.

Влітку коштом Миронівської птахофабрики було проведено ямковий ремонт  на проблемних ділянках доріг у Степанцях, Ліплявому та Козарівці на загальну суму близько 120 тис. грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що новий автомобіль рятувальників урочисто передали у Канівській відділ Управління ДСНС (фото).