Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко спільно із очільницею Черкаської РДА Валерією Бандурко, головою райради Олександром Василенком та представниками Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» провели зустріч із представниками громад та старостами Пшеничницького і Григорівського старостинських округів, які звернулися до представників влади із проханням виділити кошти на будівництво чи ремонт шляху Тростянець-Григорівка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Бобрицької сільської ради.

Попередньо із відповідними листами-проханнями Бобрицька сільська рада зверталася до відповідних служб та відомств в області.

За словами Олександра Скічка, наразі коштів на капітальне будівництво вищезгаданого шляху в бюджеті немає. Проте вихід із ситуації є - цього літа будуть проведені ремонтні роботи, що дасть змогу забезпечити безперешкодний та безаварійний проїзд. Паралельно з ремонтними роботами буде готуватися документація для капітального будівництва шляху із водовідведенням та відшукуватимуться можливості закладення в бюджет і виділення необхідного обсягу коштів на ці роботи.

Цього ж дня заступник Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Коробочка разом із представниками Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» провели обстеження ділянки шляху «О240706 Бересняги-Козарівка-Синявка» загальною протяжністю 4,3 кілометра, що ввійшла до «Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у 2021 році» з метою проведення в подальшому ремонту вказаної ділянки шляху.

May be an image of 1 особа, стоїть, дерево та просто неба

May be an image of 3 людини, люди стоять та просто неба

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до Дня Незалежності у Каневі планують добудувати будинок культури.