Журналісти одного із українських каналів зняли сюжет про канівську 10-річну ученицю, яка має особливі потреби і вперше цього року пішла у школу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на сюжет «5 каналу».

Загалом у Черкаській області під потреби інклюзивної освіти облаштовано чотири навчальні заклади, серед яких і канівська школа №4. Цього року із 115 дітей із особливими потребами за парти сіли лише четверо.

Відтак, журналісти «5 канали» зняли сюжет про те, як змінилося життя 10-річної Насті Капустинської, яка вже другий місяць відвідує школу.Відтак, Настя Капустинська з Канева, яка прикута до інвалідного візка, розповіла кореспондентам "5 каналу", як ці нововведення змінили її життя.

«Якщо чесно, я боялася, як мене сприймуть діти. Просто розумієте, скільки я так живу – і на мене певні люди дивно дивляться, типу «хто це», – каже Анастасія. Побоювання Насті виявилися марними – однокласники з перших днів взялися допомагати дівчинці адаптуватися до школи.

Настя – єдина учениця на візку серед 700 учнів цієї школи. Щоб дівчинка відвідувала уроки, для неї встановили пандуси, спеціальні поручні, змайстрували парту та облаштували туалетну кімнату. 80 тисяч гривень на модернізацію виділили з бюджету міста та допомогли благодійники.