Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу економічного аналізу та торгівлі управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської міської ради.  

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою; вільне володіння навичками роботи на комп'ютері; знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції».

До участі в конкурсі допускаються особи, які відповідають умовам конкурсу.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу на офіційному сайті Канівської міської ради за адресою: вул. Олега Кошового, 3, кабінет № 7, тел. 3-30-84, 3-29-03.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині оформили близько 2,5 тисяч працівників після проведення заходів Управлінням Держпраці.