Представники поліції та органів влади продовжили роботу, щодо моніторингу дотримання підприємцями міста карантинних вимог.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію із сайту Золотоніської міської ради.

За результатами роботи та звернень громадян були надані рекомендації супермаркетам: у торгових залах мають перебувати одночасно не більше 10 осіб, решта вишиковуються в чергу біля магазину на відстані 1, 5 метрів один від одного.

До того ж  виявили дві торгові мережі, які порушували вимоги чинного законодавства, щодо боротьби з розповсюдження коронавірусу.

Магазин «Єва» та магазин «Алло» отримали приписи за статтею 44-3 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Санкції статті передбачають штрафи від 17 до 170 тисяч гривень. 

Просимо громадян звертатися на гарячу лінію міського голови та повідомляти про порушення карантинного режиму підприємцями. Моніторинг триває.

Постановою Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 «Про запобігання поширення на території Україна гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами від 16.03.2020 №215) установлено з 12.03.2020 по 03.04.2020р. на усій території України карантин. Запроваджено заходи щодо запобігання поширенню хвороби, зокрема, заборонено роботу суб’єктів господарювання торговельного і побутового обслуговування, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Враховуючи вимоги зазначеної Постанови Уряду, Лінія магазинів EVA, яка здійснює роздрібну торгівлю засобами гігієни, що окремо підкреслено у тексті Постанови,  на цілком законних підставах продовжує свою роботу, щоб забезпечити громадян засобами гігієни, вкрай необхідних для захисту від коронавірусної інфекції.

За інформацією пресслужби мережі магазинів ЕВА, персонал магазинів, працюючи в умовах карантину та дбаючи про здоров’я покупців, перед початком робочого дня здійснює температурний скринінг, усі працівники у яких виявлено підвищення температури вище 36,9 градусів та/або ознаки гострих респіраторних захворювань негайно відправляються на самоізоляцію для виклику лікаря, всі працівники щогодини проводять дезінфекцію усіх приміщень дезінфікуючими засобами, у всіх магазинах EVA, які розташовані в адміністративно-територіальних одиницях України, встановлено обмеження щодо одночасного знаходження у приміщеннях магазинів не більше 10 осіб.

Для мінімізації ризиків поширення інфекції в Лінії магазинів EVA їх персонал використовує захисні маски та рукавички. Ще однією новацією стало використання у магазинах захисних екранів між продавцями та покупцями для більш безпечних покупок.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що аудитори Черкащини цьогоріч забезпечили відшкодування витрат на суму понад 2,8 млн грн..