Фахівці відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Канівського міської ради відповідно до звернень міського відділу освіти та Центру первинної медико-санітарної допомоги інформують про зміни у роботі окремих укриттів цивільного захисту.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

 «У захисних спорудах Канева (найпростіші укриття цивільного захисту), які розташовані по вулицях Успенська, 12 та Олега Кошового 2/40 з наступної п’ятниці, 23 червня  проводитимуться ремонтні роботи дитячим фондом ЮНІСЕФ. У зв’язку з цим доступу населення до відповідних укриттів під час повітряної тривоги не буде до завершення ремонтних робіт.

Крім, цього повідомляємо, що доступ населення до найпростіших укриттів за адресами: Олега Кошового, 2 (магазин «Кенгуру») та Успенська, 15 (Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги)  буде можливим лише під час роботи цих закладів.

 Магазин «Кенгуру» години роботи: будні дні – з 9.00 до 16.00, субота і неділя  – з 9.00 до 14.00.

Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги години роботи: будні дні – з 08.00 до 17.00, субота – з 8.00 до 14.00, неділя з 09.00 до 14.00», йдеться у повідомленні відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

З переліком захисних споруд цивільного захисту Канівської МТГ, які можуть бути використані для населення, можна ознайомитися за посиланням http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=7323.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що представники ГО «Нескорені» доставили допомогу військовим на краматорський напрям та постраждалим від підриву ГЕС на Миколаївщину (фото).