В одній із канівських шкіл проходили навчання у межах Дня цивільного захисту.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію директора Канівської санаторної школи-інтернат Сергія Гринця.

Як зазначається у повідомленні, з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження, вибухів і великих пожеж, вчора в Канівській санаторній школі-інтернат було проведено День Цивільного захисту, у межах якого й відбулися планові тренування з учнями 1-11 – х класів.

В рамках заходів учнів навчили застосовувати засоби індивідуального захисту і діяти у надзвичайних ситуаціях.

Урочисте відкриття «Дня цивільного захисту» було розпочато загальним сигналом про евакуацію учнів 1-11-х класів та працівників санаторної школи-інтернату на місце збору.

 



Згодом, діти були об'єднані у 2 вікові групи (1—4-ті, 5-11-ті класи).

Учні початкової школи мали можливість зустрітися з працівниками Державної служби надзвичайних ситуацій Канева.

Головний фахівець Канівського РВ УДСНС України в Черкаській області Юлія Гапоненко ознайомила дітей з правилами поводження у випадку пожежі, несправності газових приладів, виявлення вибухонебезпечних предметів. Окрім цього, учям розповіли про умови праці пожежників, технічнІ засоби та специфіку роботи пожежних машин.

 


 


 



Спільно з начальником Канівського відділу поліції Сергієм Жданом, Начальником  ювенальної превенції Юлією Суденко та спецпідрозділом Головного управління Національної поліції в Черкаській області учні 2 вікової група (учні 5-11 класів) опинились в надзвичайній ситуації «звільнення заручника».

 


 


 



Також сеціалісти спецпідрозділу ознайомили дітей з військовим арсеналом, який використовують у своїй службі, а кожен бажаючий мав можливість на дотик відчути вагу зброї та спробувати себе в ролі себе охоронця.

 



За словами організаторів, завдяки таким урокам життя формується правильна поведінка на надзвичайну ситуацію в майбутньому, а в учнів виробляються навички грамотно й чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров'я та життя.