На сьогоднішньому засіданні Окружної виборчої комісії №197 розглянули скаргу кандидата у народні депутати України у багатомандатному виборчому окрузі,  який включений до виборчого списку Політичної партії «Опозиційний блок», Ігоря Мельника, який зазначає, що ОВК порушила процедуру проведення жеребкування під час утворення виборчих комісій.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

У тексті скарги зазначено, що 03.07.2019 політична партія «Опозиційний блок», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання, подала до Окружної виборчої комісії №197 подання щодо кандидатур до складу дільничних  виборчих комісій для обов’язкового включення.

Відповідно до чинного законодавства, до складу дільничної виборчої комісії  обов’язково включаються (за наявності відповідного подання)  по одному представнику суб’єкта подання.

Однак постановою №15 від 04-05.07.2019 Окружної виборчої комісії №197у порушення вимог законодавства кандидатури від Політичної партії «Опозиційний блок» до складу дільничних виборчих комісій включено саме за результатами жеребкування.

Відтак, суб’єкт подання звертається із проханням змінити відповідну постанову.

У ході тривалого обговорення, члени ОВК №197 одноголосно підтримали пропозицію внести зміни в постанову №10 « Про реєстрацію подань щодо кандидатур до складу ДВК на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року» та направити відповідний документ у Центральну виборчу комісію для прийняття подальшого рішення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що в ОВК №197 з’явився заступник голови.