Для опалення осель канівців щодня комунальним підприємством «Теплові мережі» спалюється газу на суму від 92-х до майже 300-т тис.грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію керівника комунального підприємства «Теплові мережі» Василя Коломійця, озвученої на останньому сесійному засіданні міської ради.

Під час звіту директора комунального підприємства «Теплові мережі» на останній сесії міської ради Василя Коломійця, він зауважив, що опалювальний сезон розпочався, як і було заплановано, 16 жовтня.

Наразі вартість газу за один день опалення помешкань канівців, які користуються послугами «Теплових мереж», коливається від 92 тис.грн. до 280 тис.грн. у залежності від температури повітря. Саме кількість використаного газу, вартість якого складає 280 тис.грн., зафіксували працівники підприємства у найхолодніші дні цього місяця.

«За період із 16 по 25 жовтня підприємство вже спалило газу на суму 1 млн. 906 тис.грн. Були певні нарікання, що перші дні температура повітря на вулиці стояла досить тепла, а ми топили, але це робилося задля того, щоб з труб «вигнати» повітря», - зауважив Василь Коломієць.