Надходження холоду, яке охопило наш регіон, припинилося, тому загроза заморозків вже минула.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

До неділі, 14 травня значних змін у синоптичній ситуації не очікується. Домінуватиме сонячна, суха погода з температурами вдень 15-20º, ночі за рахунок вихолоджування земної поверхні при безхмарному небі залишаться холодними 3-8º.

Із початку нового тижня, з південними вітрами до нашого регіону почне надходити більш тепле повітря, температура підвищиться: вночі 7-12º, вдень 19-24º. Таким чином, травень 2023 остаточно поверне втрачені теплі позиції, що спровокує розвиток конвективних явищ, вірогідність грозових дощів зросте.

Звичайно, 13-15 травня на Черкащині розпочинається літо, коли середньо добова температура перевищить позначку 15º. Цьогоріч, незважаючи на холодний початок травня, є всі шанси, що літо 2023 розпочнеться вчасно.

Погожі дні будуть приємним подарунком природи, сприятимуть активній вегетації рослин та дозволятимуть проводити різноманітні роботи у полі, на городі, у саду.

Сьогодні на ранок температура води у Дніпрі 14º, в річках 15º. До відома, за останні 30 років середня дата початку купального сезону у Дніпрі – 23 травня.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що посадкове насіння від USAID передали переселенцям, які проживають у селах Канівської громади.