У понеділок, 12 лютого на 97-му році життя відійшов у засвіти ветеран Другої світової війни – Сава Гаврилович Тимошенко.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Народився Сава Гаврилович 28 жовтня 1926 року у багатодітній родині в селі Межиріч. В 1944 році був мобілізований до армії. В одному з боїв майбутній ветеран отримав поранення і його відправили на лікування до госпіталю, де він і зустрів омріяну перемогу. Повернувшись додому з війни, створив сім’ю. Був уважним чоловіком, люблячим батьком та дідусем. Багато років пропрацював в колгоспі.  Мріяв дожити до 100 років та зустріти нашу українську перемогу…

До цього часу на території Канівської громади проживало троє ветеранів Другої світової війни. Тепер їх, на жаль, залишилось лише двоє.

Міський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Канівської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким ветерана з приводу непоправної втрати. Світла пам'ять про Саву Тимошенка назавжди залишиться в наших серцях.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що військових Романа Ратнікова та Ярослава Морозкова посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів».