Учасниця третього сезону проекту «Супермодель по-українськи», канівчанка Дарина Майстренко розповіла, як хоче схуднути та поділилася секретами свого особистого життя.

Про це йдеться в ексклюзивному інтерв'ю дівчини, яке вона дала Інтернет-порталу DOROHIN’S MAGAZINE, пише «Kanos».

Зокрема, Дарина зізналась, її батьки до останнього не знали про проект, а тому бажання доньки взяти в ньому участь стало для них «як камінь в голову».

Крім того, дівчина розповіла, що в найближчих планах має бажання схуднути.

«Головні плани-це схуднути! Для роботи в Азії ще зійде, а ось для Європи мені дуже потрібно постаратися. Звичайно ж, у мене в планах є поїздки, просто поки говорити про них нікому не хочеться. Це все буде вперше, і я трохи непокоюсь», - відверто зауважила вона, відповідаючи на питання про свої плани на майбутнє та чи є серед них поїздки закордон.

А от що стосується пліток про свій можливий роман зі співаком Вадимом Олійником, дівчина відреагувала посмішкою.

«Я була в шоці. Вадим прекрасний, добрий і дуже позитивний хлопець, але ми спілкуємося тільки як друзі. Я в хороших відносинах з його дівчиною - Анею і бажаю їм тільки щастя. За собою ж я все частіше помічаю, що мені більше часу хочеться проводити на самоті. Напевно, це через щоденне спілкування з величезною кількістю людей. Особисте життя поки для мене знаходиться десь далеко ...», - резюмувала вона.

Повне інтерв'ю Дарини Майстренко читайте за посиланням тут.