Народна артистка, легенда українського театру та кіно, Герой України Ада Роговцева зустрілася з черкаськими родинами полеглих, безвісти зниклих Захисників і Захисниць України та ветеранів війни.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Мотиваційну зустріч організував департамент соціальної політики за підтримки міського голови Черкас Анатолія Бондаренка у фойє Черкаської обласної філармонії.

Під час зустрічі Ада Миколаївна розповідала про свою родину, акторське і особисте життя, про зустрічі з воїнами та волонтерами, читала поезію Лесі Українки, Ліни Костенко і власну. Підкреслювала, що з жінками, присутніми на зустрічі, їх єднає спільне горе і рідні та друзі, які віддали життя за Україну.

 «Разом з нашими рідними помираємо і ми. Але маємо відродитися з попелу, як птаха фенікс, навіть заради них, бо вони хотіли би бачити нас усміхненими, життєствердними. Це єдине, що тримає нас, тому обов’язково маємо жити. І повертає нас до життя чудова пташка любов. Любов до тих, хто лишився», - сказала Ада Роговцева.

Возможно, это изображение 4 человека

Атмосфера зустрічі була надзвичайно позитивною. Люди не хотіли розходитися, читали Аді Миколаївні власні вірші, обіймалися, дарували квіти, ікони, робили фото на згадку.

«Від імені влади і громади Черкас ми надзвичайно вдячні Аді Миколаївні за приїзд у наше місто, зіграну напередодні виставу, за мотиваційну зустріч із родинами загиблих, безвісти зниклих, ветеранів. Вона – велична жінка і велична українка. Її мужність і патріотизм, громадянська позиція і водночас материнська мудрість і тепло душі надихають, підтримують, зігрівають, вселяють віру в Перемогу. Низький уклін їй за всі справи в ім’я України», – прокоментувала заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава.  

«Нас просто переповнюють почуття. Адже Ви – знакова особистість України, людина-душа, яка випромінює позитив. Дякуємо за мотивацію, тепло й підтримку, які Ви подарували», – відзначила в.о. директора департаменту соціальної політики Юлія Ніконенко.

Возможно, это изображение 4 человека, свадьба и помост

 «Ця зустріч – стимул для родин, який переконує: і після важкої втрати є життя, і потрібно шукати сенс в інших рідних, в допомозі військовим, в добрих справах. Ми відчули підтримку досвідченої, життєво мудрої людини, яка проходить випробування, подібні до наших», - відзначила регіональна представниця відокремленого підрозділу ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» у Черкаській області Анна Донець.

 «Біля Ади Миколаївни я відчув себе наче біля рідної мами, відчув споріднену душу. Дуже приємна зустріч, зворушливо було фотографуватися», - сказав ветеран Володимир Власов.

Возможно, это изображение 1 человек

 «Я подивилася на неї як творча людина на творчу. Вразила сила її духу, здатність сублімувати пережитий біль і досвід у мистецтво: акторську майстерність, щоденники, вірші, перероджувати темне у світле. Це надихнуло мене знову творити, малювати заради пам’яті мого загиблого тата, який хотів мене бачити саме такою. З’явилися сили, аби працювати і жити далі», – поділилася враженнями від зустрічі Юлія Турушева, донька загиблого Дмитра Турушева.

Возможно, это изображение 7 человек, подсвечник и свадьба

Возможно, это изображение 8 человек

Возможно, это изображение 8 человек и толпа

Возможно, это изображение 8 человек, цветок и свадьба

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 2 захисних анти-FPV «куполи» придбала Степанецька громада для військової частини жителя Мартинівки (фото).