Вчора на набережній відбулося урочисте відкриття літнього концертного майданчика, який з’явився завдяки зусиллям активістів Канівської міської та районної організації ВО «Свобода».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію депутата міської ради Юрія Гамалія у Facebook.

Під час офіційного відкриття літнього майданчика, перед присутніми виступили український режисер, сценарист та актор, засновник та організатор кінофестивалю «Відкрита ніч» Михайло Іллєнко. Окрім цього, у заході взяли участь один із ініціаторів створення майданчику Вадим Стоянов та український політик, екс-нардеп, директор центру «Українські студії стратегічних досліджень» Юрій Сиротюк.

 


Також канівчанам та гостям міста на відкритті продемонстрували стрічку Михайла Іллєнка «Той, хто пройшов крізь вогонь» та декілька фільмів сучасних молодих режисерів.

 


«Під час відкриття спонтанно виникла ідея назвати майданчик в честь Юрія Іллєнка. Дякую канівцям за участь та допомогу! Сучасне українське кіно не менш важлива зброя, ніж танки і гради», - зауважив у своєму пості Вадим Стоянов.

 Відзначимо також, що завдяки зусиллям активістів «Свободи» майданчик почав працювати ще раніше, адже він став однією із локацій для перегляду стрічок під час проведення ІІ Канівського міжнародного кінофестивалю. Офіційно ж його відкрили вчора після церемонії закриття кінофестивалю.