За останню ніч у Каневі було виявлено 10 порушників комендантської години, які, до того ж, перебували у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівського відділення поліції.

Відповідне рішення було ухвалено під час спільної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з представниками поліції та військового управління.

«Разом з представниками поліції та військовими ми прийняли спільне рішення ввести відповідні превентивні заходи у вигляді вручення повісток до армії для нетверезих осіб, які порушують комендантську годину. Наголошую, зараз нам потрібні сильні, адекватні, мужні громадяни з гострим розумом і тверезою свідомістю. Якщо протягом двох днів відповідні заходи не подіють ми також будемо вводити повну заборону на продаж алкоголю у громаді», ˗ наголосив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Зауважимо, усі правоохоронці, військовослужбовці та тероборонівці у Канівській громаді продовжують працювати в посиленому режимі та цілодобово нести службу. Вони оперативно перевіряють інформацію про підозрілих осіб, транспорт та інші повідомлення, а також забезпечують дотримання громадянами обмежувальних заходів, передбачених воєнним станом, зокрема комендантської години.

На час комендантської години з 20:00 до 06:00 жителі громади мають залишатися вдома. Виключення щодо комендантської години стосується лише випадків оголошення повітряної тривоги.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що СБУ викрила столичного тіктокера, який виклав у мережу відео блокпосту у Каневі.