Відповідні рішення «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Мальцева В.В. (посмертно)» та «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Мазуркевич В.О. (посмертно)» ухвалили 10 січня під час чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Минулого місяця у Канівській громаді попрощалися з двома захисниками України. Вони поклали своє життя за справедливість і свободу, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.

25-річний Владислав Мальцев був командиром бойової машини механізованого відділення. Захисник загинув в бою під час ворожого обстрілу на Харківському напрямку, захищаючи волю та незалежність України смертю хоробрих. Поховали героя 29 грудня 2023 року, на центральному кладовищі (Алея Слави).

29-річний солдат Владислав Мазуркевич служив навідником у складі одного із військових підрозділів. Захисник загинув під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Він мужньо виконував військовий обов’язок за Україну, її свободу і незалежність. Поховали воїна 30 грудня 2023 року на центральному кладовищі (Алея Слави).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що зенітний прожектор, зимові спальні мішки та засоби гігієни передали військовим у Каневі (фото).