Станом на 12 лютого каскад дніпровських водосховищ наповнено майже на 87 % від проєктного.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Державного агентства водних ресурсів, опубліковану на greenpost.press.
«Міжвідомча комісія по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ 13 лютого обговорила сучасну гідрометеорологічну ситуацію в басейнах річок України та попередню оцінку водності весняного періоду 2020 року. Враховуючи низьку водність та усі чинники, які можуть вплинути на гідрометеорологічну і водогосподарську обстановки у басейні Дніпра та Дністра, учасники заходу узгодили оптимальні режими роботи каскаду дніпровських та Дністровського водосховищ у другій половині лютого 2020 року», – йдеться у повідомленні прес-служби Держагентства.
За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у другій половині лютого очікується в середньому 88% від норми, а водність Дністра – в межах 53% від норми, що становить 68 % забезпеченості.
«Враховуючи гідрологічну обстановку, ми почали наповнення водосховищ завчасно. Мета – наповнити їх до проєктного рівня», – розповів GreenPost перший заступник голови Держводагенства України Михайло Хорєв.
Він також пояснив, що у разі ускладнення водогосподарської обстановки, необхідності коригування режиму роботи водосховищ або погіршення якості води у них, міжвідомчою комісією оперативно узгоджуватимуться відповідні коригування режимів роботи водосховищ.
Довідка: Весня́не водопі́лля — фаза водного режиму річки, повінь, яка припадає на весну і здебільшого спричинена надходженням талих снігових вод.
За інформацією Укргідрометцентру, у зв’язку із нетиповим для України осінньо-зимовим періодом у басейнах всіх річок України склалися вкрай несприятливі гідрометеорологічні умови для формування весняного водопілля. Високі для сезону температури та мала кількість опадів мають наслідком низькі рівні води у річках.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині виявили два випадки незаконної вирізки дерев на суму понад 1 млн. грн.
Вода – один із найважливіших ресурсів у всіх країнах світу.
Нестачу води вже відчувають майже всі країни третього світу, де капітал править, а екологія залишається пасинком.
Ось вже настав і час України. Дякуємо рошенам, рябам, різним каналізаціям без очистних споруд за те, що перетворили наш Славутич у мерзенне болото з жаботинням і стоячою смердячою водою.
За даними фахівців, у нас сьогодні — понад 2,5 мільярда кубічних метрів різних стоків, і більшість із них — неочищені стоки.
Сьогодні людські істоти без мозку пиляють гілку, на якій сидять, як то- впливають на стан Дніпра через промисловість, комунальну сферу, сільське господарство.
Всі мийні засоби містять фосфати, і ними перенасичені вже дніпровські води, внаслідок чого відбувається цвітіння.
Лише у Києві існує більше 2,5 тис. автомийок, які врізані в каналізацію, і вся ця вода потрапляє в Дніпро, каналізація всіх наддніпрянських міст, нітрати , хімікати, пестициди з сільськогосподарських земель, з птахофабрик …
А потім всі дивуються, що онкологія зашкалює.
Всё фигня! Все купаются и ничево.
Шановни хохли, В и можете тильки жалитись, Ви нехочете зрозумити що ми сами себе знищуемо ми можемо тильки пи……….и, бильше ми нинащо неспособни, нас уже дуже давно поразив вирус який забрав у нас хохлив розум а це дуже страшно,, НЕМОЖНА говорити на чорне що то биле,, а на биле що то чорне…… 27 рокив зневаги и позору до себе до свиойих людей то хто ми люди яки думають и мислять по иншому.
“Когда будет срублено последнее дерево, когда будет отравлена последняя река, когда будет поймана последняя птица, — только тогда вы поймете, что деньги нельзя есть.”