Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області озвучили перелік ділянок відведених для любительського та спортивного рибальства на Кременчуцькому водосховищі та  у внутрішніх водоймах Черкаської області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області.

Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999 № 19 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 р. за №269/3562, любительський і спортивний лов риби і водних безхребетних для власних потреб дозволяється всім громадянам України, іноземцям, на водоймах загального користування здійснюється безоплатно та без надання спеціальних дозволів з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку, та спінінгом. Дозволяється одній особі вилов за одну добу перебування на водоймі  риби три кг та 30 шт раків за винятком випадків, коли вага однієї рибини перевищує встановлену норму.

Відтак у Кременчуцькому водосховищі на правому березі риболовля дозволена від південної межі дренажного каналу в районі міста Канів вниз по течії річки Дніпро до танцмайданчика та вглиб річки Дніпро до роздільної дамби (у зимовий період); на лівому березі - від рибстану с. Келеберда Канівського району вниз по течії по всій ширині «Прохорівського Річища» за 500 м до газопроводу, довжиною - 10 км, шириною - 300 м, загальною площею - 300 га (в літній період).

У внутрішніх водоймах (малих річках) Черкаської області  дозволено любительський та спортивний лов в межах населених пунктів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поблизу Канева виявили браконьєрські риболовні сітки.