Перебуватиме Шевченківський культурний центр на балансі Міністерства культури, відтак його утримання не ляже на міський бюджет.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника Черкаської ОДА Олександра Скічка.

«Я пам'ятаю, як 2 з половиною роки тому почав працювати тут. Спочатку як народний депутат України, тепер - як голова Черкаської ОДА. Відразу в мене з'явилось кілька мрій. І ми залучили в місто значний фінансовий ресурс для вирішення його проблем та оновлення інфраструктури.

Уперше побачивши занедбане приміщення Будинку культури, я мріяв, щоб він працював на благо містян. І вже в жовтні Шевченківський культурний центр (він же ShevchenkoHUB) відкриє свої двері для всіх охочих. Він буде на балансі Мінкульту, а тому утримання не ляже тягарем на бюджет громади.

Більше того, поруч облаштовуємо сквер, де буде найбільший у місті дитячий і спортивний майданчики.

А ще - у школі #6 збудуємо сучасну спортивну інфраструктуру, де зможуть займатися всі охочі містяни.

Також ми завершуємо ремонт канівської окружної та дороги від Чернечої гори до Канівської ГЕС, яка, до речі, буде з велодоріжкою.

Приємно, що саме сьогодні, у День міста, до Канева вперше за десятки років прибула "Ракета" зі столиці!

І це лише початок. Вірю, що великому майбутньому Канева – бути! Ми збережемо курс на розвиток і разом, доклавши максимум зусиль, збудуємо ще не один важливий об’єкт!»,  - зауважив у своєму пості, присвяченому відзначенню Дню Канева, очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канів на вихідних прибула «Ракета» із столиці (фото).