Ділянка Дніпра від Канева до Черкас донедавна вважалась однією з найменшим рівнем впливу господарчої діяльності людини. Дніпро тут залишався майже таким, як і століття тому. Саме тому й був привабливим для туристів та відпочивальників.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Екобізнесгруп».

Село Прохорівка на лівому березі нижче Канева є відомим центром відпочинку середнього Дніпра, й куди щороку на відпочинок приїжджають тисячі людей. Але сьогодні все різко змінюється — рукав Дніпра напроти Прохорівки стрімко міліє. Й причиною тому, насамперед, кліматичні зміни. Ситуацію деградації Дніпра в цьому районі в кінці лютого в Києві обговорювали представники державних агенцій та відомств, а також територіальної громади.

Відомим центром відпочинку Прохорівка стала ще в 70-х роках минулого століття. Дніпро та його краєвиди, острови, гарна рибалка, навколо на десятки кілометрів ліси та первозданні луки — що ще треба для повноцінного відпочинку містян. Прохорівка була улюбленим місцем відпочинку для москвичів та ленінградців до кінця 80-их, а з часів незалежності тут домінують кияни. Відтоді й досі, Прохорівка приймає на 8 базах близько 2,5 тис відпочивальників, не рахуючи ще кількох сотень в приватному секторі. Село знаходиться напроти островів Канівського заповідника, — раніше їх тут називали «пташиними» через велику кількість різноманітних птахів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відбулися традиційні заходи із відзначення річниці із дня народження Тараса Шевченка (фоторепортаж).