5-ти кілометрова зона Канівської ГЕС, місце де завжди, незважаючи на заборону, з'їжджаються з різних регіонів України любителі порибалити.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського рибоохоронного патруля.

Черкаським рибоохоронним патрулем постійно ведеться роз'яснювальна робота та складаються матеріали на осіб, які порушують встановлені норми чинного законодавства України.

Відтак, з 12 по 16 січня 2022 року державними інспекторами у м. Каневі в забороненій 5-ти кілометровій зоні Канівської ГЕС викрито 65 порушень природоохоронного законодавства, з яких: 57 за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства); 8 грубі порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) за вилов риби забороненим способом багріння, забороненим знаряддям лову та перевищення добової нормир вилову з яких: 5 з збитками на загальну суму 14 824.

По 8 справам готуються матеріали для передачі до Канівського міськрайонного суду, з метою притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (063) 896-65-93.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: ‎1 особа, на відкритому повітрі та ‎текст «‎черкаський рибоохоронний патруль ويا‎»‎‎

На зображенні може бути: 1 особа, природа, небо, озеро, сніг, дерево та текст

На зображенні може бути: дерево, водойма, природа та небо

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поблизу Бучаку знайшли ємності, марковані позначками радіоактивності (фото).