Заступник голови Національної поліції - начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе заявляє, що керівникам, які незаконно звільняють працівників під час карантину, загрожує штраф до 51 тис. гривень або виправні роботи.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію із сайту «Glavcom».

 «Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 2 тис. до 3 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34-51 тис. гривень), або позбавлення права займати певні посади. Також керівників можуть позбавити права займатися певною діяльністю на строк до 3 років або покарати виправними роботами на строк до 2 років», - сказав Цуцкірідзе.

Згідно з повідомленням, у разі незаконного звільнення працівники можуть звертатися за номером «102» або написати заяву в поліцію за ст. 172 (грубе порушення законодавства про працю) Кримінального кодексу.

«Коли людину приймають на роботу і укладають договір між нею і роботодавцем, прописані певні умови. Роботодавці не можуть їх погіршувати під приводом карантину, інакше їм доведеться відповідати за такі дії. Поки про такі випадки я не чув, все з розумінням підходять до ситуації», - додав Цуцкірідзе.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що юристи радять як вчинити, коли ви придбали туристичну путівку, а запровадили карантин.