Канів активно долучається до спортивного проєкту, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Цього разу команди дівчат з черліденгу продемонстрували запальні спортивні танці та жагу до перемоги. Так, у спортивному залі школи з поглибленим вивченням іноземних мов №6 в спортивному залі відбулися змагання з черліденгу. До участі долучилися 6 команди з: ЗОШ №1 ім. Т.Г.Шевченка, гімназія ім. І.Франка, ЗОШ №3, ЗОШ №4, СпШ №6 та Яблунівського НВК.

Відкриваючи змагання, присутніх привітала та побажала перемоги начальниця відділу освіти Надія Голда. До команд також  звернулася директорка СпШ №6 Валентина Мартинович, яка побажала усім успіху та перемоги.

На змаганнях були присутні числення гості: в.о начальника відділу сім’ї, молоді та спорту Олександр Семенченко, головна спеціалістка міського відділу освіти Наталія Внукова, головна суддя – Наталія Іванова (тренер «Івазар») та судді: Вікторія Кобзаренко, Анна Потужня (тренери «Івазар») та Оксана Шевченко (тренер СК «Тайфун»).

Змагання з  цього виду спорту проводяться в Каневі вперше. Тож командам за короткий проміжок  часу вдалося підготуватися до яскравих виступів та продемонструвати свої вміння та навики. Гарні постановки, цікаві виступи, видовищні гімнастичні піраміди, танцювальні перебудови, яскраві костюми - все це демонстрували команди, дивуючи та вражаючи глядачів. Усі присутні дружньо аплодували та підтримували учасниць змагань.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

I місце – ЗОШ №3;

II місце – ЗОШ №4;

III місце – Яблунівський НВК.

Організатори змагань дякують адміністрації школи СпШ №6 за підтримку та наданий для проведення змагань спортивний зал.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 50-річний ювілей відзначив канівський дитячий садочок (фото).