Цієї середи, 2 листопада, стався інцидент між представниками громадськості та працівниками міжвідомчого центру інженерних досліджень, котрі займаються вивченням території, відведеної під будівництво Канівської ГАЕС.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію активістів.

Причиною інциденту стало те, що активісти, серед яких були жителі села Григорівка та представники добровольчого українського корпусу «Правого сектору», намагались з'ясувати, чи є у працівників необхідна дозвільна документація на проведення бурильних робіт.

У відповідь, останні повідомили, що активісти не мають права безпідставно вимагати її та порадили звертатись до представників ПАТ «Укргідроенерго», підрядниками якої вони (ред.: дослідники) є.

Це обурило людей, а тому вони заблокували техніку дослідників та викликали на місце події поліцію, щоб зафіксувати даний інцидент.

На ряду з нею, на місце прибули також заступник директора юридичного департаменту ПАТ «Укргідроенерго» Олександр  Формагей та заступник генерального директора з перспективного розвитку ПАТ «Укргідроенерго» Юрій Литвиненко. Останні достатньо конструктивно і зважено поспілкувались з активістами, заявивши про те, що наразі мова не йде про будівельні роботи самої ГАЕС, а лише вишукувальні.

Що ж до громадських слухань, які зі слів активістів так і не були належним чином проведені та не почутою залишилась думка жителів Канівщини, то за словами Олександра Формагея, слухання будуть проведені у відповідності до всіх міжнародних стандартів.

Після цього, представники поліції опитали тих, хто їх викликав, але так і не виявили нічого протизаконного, а тому на цьому інцидент був вичерпаний.

Деталі інциденту дивіться на відео нижче.