Адвокат депутата міської ради Валентини Чиж, яку нещодавно затримали під час отримання хабара, підозрює правоохоронців у тому, що вони здійснили кримінальний злочин – спровокували підкуп.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на видання «Дніпрова Зірка».

Зокрема, коментуючи журналістам дії своєї підзахисної, адвокат Валентини Чиж Вадим Мосійчук зазначив, що позиція депутатки полягає у тому, що правоохоронці скоїли злочин, передбачений статтею 370 Кримінального кодексу України, - провокація підкупу.

Відповідна стаття передбачає покарання за дії службової особи на пропонування, обіцянку чи надання неправомірної вигоди, щоб потім викрити того, хто пропонував, обіцяв, надав неправомірну вигоду або прийняв пропозицію, обіцянку чи одержав вигоду, вчинене службовими особами правоохоронних органів.

«Моя підзахисна не є службовою особою, вона не вирішує питань, що стосуються комунальної власності. Це прерогатива міської ради, відділу комунального майна, але не голови комісії. Позиція моєї підзахисної така – дії правоохоронців щодо неї були вчинені із намаганням скомпрометувати її та політичний осередок, до якого вона належить через її активну громадянську позицію та політичну діяльність», - зазначив Вадим Мосійчук.

Також відзначимо, що 20-го травня Канівський міськрайонний суд ухвалив рішення обрати Валентині Чиж міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб із правом внесення застави у розмірі 102 тис.грн. Останню вніс брат депутатки.