У період 17-19 квітня циклони, які один за одним переміщатимуться через наш регіон, зумовлять дощі різної інтенсивності та різке зниження температури повітря на 4-5º.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Холод швидко «виштовхає» літнє тепло та занурить нас у березень. Вночі 19 квітня при температурі 2-7º тепла прогнозуємо дощ та навіть мокрий сніг. Вдень лише 4-9º тепла.

За попередніми оцінками, найхолодніше буде в ніч на суботу, 20 квітня, коли на ранок стовпчики термометрів можуть знизитися до 1-2º тепла. На поверхні ґрунту 0-3º морозу.

Заморозки після надзвичайного тепла початку квітня є особливо небезпечними для багатьох сільгоспкультур, які вже почали сходити та розвиватися. Не поспішайте з висадкою розсади, оскільки надходження холоду утримається.

21 квітня, третій із серії південних циклонів впродовж доби зумовить дощ та мокрий сніг при температурі 1-6º тепла.

Згадаємо, 26 квітня 2021 року, коли природа на Черкащині проявила свій характер. На земній поверхні ненадовго залягав весняний сніг висотою 2-7 см.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що стихійне сміттєзвалище поблизу Довжику прибрали під час весняної толоки (фото).