Виїзна стоматологічна амбулаторія від Черкаської обласної стоматологічної поліклініки здійснила виїзд у Мартинівку, де сільські мешканці безкоштовно отримали допомогу та консультацію медиків.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької об’єднаної територіальної громади.

Для надання безкоштовної стоматологічної допомоги медики комунального закладу «Черкаська обласна стоматологічна поліклініка» Черкаської обласної ради розпочали виїзди у сільські території з лікарями, медсестрами, повним комплектом обладнання та ліків.

На початку кожного року за заявками сільських голів складаються графіки виїздів стоматологічних амбулаторій у найвіддаленіші й мало-чисельні села області, де відсутні лікарі-стоматологи і працюють в цих регіонах з початку весни та до пізньої осені. Намагаються охопити якомога більше пацієнтів, як правило, до десяти тисяч населення.

Жителі сіл отримують стоматологічну допомогу безкоштовно. Амбулаторії оснащені сучасним обладнанням, у тому числі турбінними установками, сканерами, сухо-жаровими шафами для стерилізації інструментів. Використовуються сучасні композитні матеріали. За графіком на виїзді почергово працюють усі лікарі та медперсонал. Основна увага приділяється санації дитячого та пільгових категорій населення — інвалідів війни, учасників бойових дій, пенсіонерів.

За фінансової підтримки Благодійного фонду «Урожай-громаді» та за ініціативи ТОВ «НВФ «Урожай» Групи МХП в травні 2018 року одна з таких стоматологічних амбулаторій завітала і в Мартинівський старостинський округ. Лікар Анна Сергіївна та медична сестра Світлана Миколаївна  з самого ранку та до самого вечора приймали пацієнтів від старого до малого.

Стоматологічна амбулаторія довела ефективність своєї роботи. Степанецький сільський голова Олександр Іванович Яременко, в. о. старости Мартинівського старостинського округу Алла Василівна Бусля та місцеві жителі висловлюють щиру подяку головному лікареві, заслуженому лікареві України, Коваленку Івану Олексійовичу, лікареві Лобач Анні Сергіївні, медичній сестрі Кравченко Світлані Миколаївні за сумлінну працю, високий професіоналізм, людяність, благородність, та відданість своїй справі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 250 канівських жінок отримали можливість проти обстеження на мамографі.