Жоден з пляжів м. Канева та Канівського району не відповідає вимогам «Правил охорони життя людей на водних об'єктах України».

Про це йдеться у повідомленні Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області, інформує «Kanos».

Як зазначається у повідомленні, в м. Каневі та Канівському районі за останні п’ять років на воді загинуло 19 осіб.

Причиною такого стану є незадовільна робота щодо забезпечення виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 № 264 «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах».

Зокрема, не проводиться перереєстрація об’єктів, що використовуються населенням для відпочинку, в місцях купання не створюються рятувальні та медичні пости, не організовується навчання, не проводиться огляд та очистка дна акваторії пляжів водолазами, місця відпочинку не обладнані наочною агітацією з правил поведінки на воді та надання першої медичної допомоги потерпілим.

Зважаючи на все це, рятувальники закликали канівчан пам'ятати, що саме від їх ставлення до вимог безпеки на водних об’єктах залежить власне життя та життя їх рідних.