За сприянням депутата Верховної Ради України Владислава Голуба було придбано матеріали для проведення косметичного ремонту у Бобрицькому відділенні поштового зв’язку.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на пост помічника Владислава Голуба Олени Радченко у Facebook.

«Чекаємо нових перетворень у Бобрицькому поштовому відділенні. До громадської приймальні Владислава Голуба звернулась начальник Бобрицького ВПЗ Наталія Прядка з проханням допомоги у проведенні ремонту робочої кімнати листонош. Приміщення стареньке і не ремонтувалось протягом останніх п’яти років.

Від орендодавців їм не доводиться чекати допомоги, а на заробітну плату листонош далеко на розженешся. Тому ми віднайшли можливості і закупили для ремонту шпалери, фарбу, інвентар для проведення ремонтних робіт. Як кажуть працівниці відділення – тепер будуть брати справу у свої жіночі руки і власноруч оновлювати кімнату.

Листоноші на селі -це чи не єдині відвідувачі стареньких бабусь: і порадять і поговорять. І жвавим дівчатам, які беруться за цю справу, теж хочеться повертатися до себе на роботу у новеньке приміщення», - зазначено у пості.

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Полствинському ФАПі працюють над проведенням водопостачання.