Сезон полювання на пернату дичину на Черкащині розпочнеться з 11 серпня та триватиме до 31 грудня поточного року включно. Днями полювання встановлено  середу, суботу та неділю.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Всього в області функціонує 54 мисливських господарства, з них 6 підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів.

Відзначимо, що офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 20 тисяч мисливців.

Лісівники нагадують, що кожен мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Водночас в обласному гідрометцентрі попереджають, що вже зараз майже на всій території області зберігається 5 клас пожежної небезпеки. Тож у цей період варто бути обачними з відкритим вогнем в природних екосистемах.

До того ж варто пам’ятати, що відповідно до розпорядження Черкаської облдержадміністрації №71 від 09.02.2017 під час надзвичайної пожежної небезпеки діє заборона відвідування громадянами лісів та в’їзду до зелених масивів транспортних засобів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що браконьєри облаштували «вишку» для полювання у ландшафтному парку «Трахтемирів».