У селі Степанці Канівського району живе бабуся з інвалідністю. Вона не має кистей рук, проте самотужки виховує трьох онуків та прихистила 19-річного сироту. 

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Вікка».

За словами жінки, мама трьох школярів померла після невдалої операції, а їхнього батька застрелив сусід.

Незважаючи на нещастя, сім’я не впадає у відчай – обробляє город та тримає невеличке господарство.

«Бабуся Катя – скромна людина, завжди говорить, що у неї все «Слава Богу», а насправді, потребує допомоги. Попереду зима, потрібно закупити дров, щоб перезимувати, і зібрати дітей до школи. Наші волонтери вже купили хлопчикам рюкзаки та частину канцтоварів», – розповідає Олеся.

Усі небайдужі можуть долучитись до допомоги і полегшити життя бабусі з дітками.

Розміри взуття хлопчиків:

7 років – 30 р., 8 років – 32 р., 10 років – 35 р. Всі середнього зросту та комплекції. 19-річний хлопець також потребує одягу та взуття – 41 р.

Адреса пошти для відправки посилок:

Черкаська обл., Канівський район, с. Степанці, склад НП номер 1 (бульвар Шевченка, 36), одержувач – Кулинич Катерина Олександрівна, тел. +380 98 542 6430.

10 серпня волонтери «Сили Добра» збираються до родини, аби відвезти зібрані речі. Запрошують із собою всіх охочих. Телефон для зв’язку – 068 276 72 78, волонтерка Ірина.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій ОТГ обговорили питання неналежного виконання батьківських обов’язків місцевими жителями.