Захід відбувся у спортивному залі Канівської ЗОШ №4 із нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Організатори заходу – громадська організація «Канівська організація осіб з інвалідністю «Відродження», комунальний заклад «Регіональний центр фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та Канівський міський відділ у справах сім'ї, молоді та спорту.

Розпочали захід вітальним словом та побажанням успіхів у змаганнях  в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Канівської міської ради Олександр Семенченко, начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко, голова ГО «Канівська організація осіб з інвалідністю «Відродження», представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Черкаській ОДА Наталія Капустян, в.о.начальника Черкаського центру «Інваспорт» Олександр Дріга, головний суддя змагань Ніна Дем’яненко. 

Загалом у змаганнях прийняли участь та завзято змагалися між собою 14 родин не лише з Канева, а й Сміли. Програма змагань включала у себе різноманітні конкурси: «Домашнє завдання», «Вікторина», «Ведення м’яча», «Повітряна кулька», «Дартс». Дружня та невимушена атмосфера панувала цього дня у спортивному залі ЗОШ№4. За підсумками всіх етапів змагань перемогу виборола команда Дар’ї Онишенко з Канева, 2 місце також зайняли канівці з родини Кіри Птухи, 3 місце здобула сім'я Аліни Кошик зі Сміли. Переможці та призери були нагороджені грамотами та призами Черкаського центру «Інваспорт», а всі учасники отримали подарунки від Черкаського відділення НОК України, ГО «Відродження» та благодійників Канева.

«Вдячні за придбання подарунків спонсорам заходу:  Тетяні Баранцовій (ГО ЛОО АМІ-Схід),  Олексію Семеністу, депутатам міськради Олександру Корнієнку, Василю Зубку, очільниці відділення денного догляду для дітей з інвалідністю Валентині Гребенюк, «Спілці «Друзі Канева» (Фірзен, Німеччина) та представнику громадської організації «Покликані жити» Яні Чайковській.Також дякуємо ЗСУ за можливість зустрічатися! Слава ЗСУ! Слава Україні! Слава українському спорту», - зауважила Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю в Черкаській ОДА Наталії Капустян.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  черкаський ветеран виборов першу медаль для України на Іграх Нескорених.