Всі четверо тренерів «Голосу країни-13» «повернулися» до учасниці із Канева 18-річної Майрамік Авоян.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із сайту ТСН.

Майрамік Авоян родом з Канева. Однак нині вона живе у Німеччині та працює в одній із відомих мереж закладів швидкого харчування. Колеги порадили Майрамік піти на «Голос країни», адже переконані, що вокалістка зі своїм талантом має сяяти на сцені.

Майрамік Авоям / © скриншот з відео

«Кажуть мені: «Я оце думаю, коли станеш популярною, коли ти станеш зіркою, я отримаю квиток у перший ряд?». Кожного дня, коли я приходжу на роботу, кожен із них надихає мене. Вони надихнули мене прийти на «Голос», - поділилася Майрамік.

На сцені проєкту вокалістка виконала трек Cynthia Erivo – Stand Up. Тренери були просто приголомшені. Вони всі натиснули червону кнопку. Як згодом зізналися наставники, від виступу Майрамік у них мурахи пішли шкірою.

Майрамік Авоям / © скриншот з відео

«У вас чотири так. Я б дуже хотіла так співати, як ви. Вам треба співати, вам треба бути на великій сцені. Я дуже хочу вам допомогти з цим», - прокоментувала виступ вокалістки Дорофєєва.

Врешті, Майрамік обрала своєю наставницею саме Надю Дорофєєву.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що місце у двадцятці кращих кулінарів 12-го сезону «Мастер Шеф» виборола учасниця із Канева Ірина Давиденко (фото).