Для працівників «Урожаю», які за підсумками роботи минулого року працювали найбільш ефективно, підготували подарунок – відпочинок у Єгипті.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби ТОВ «НВФ «Урожай».

«Тиждень відпочинку в Єгипті замість пильної роботи на тракторі чи комбайні в полі. Про це можна тільки мріяти. Але для найбільш ефективних механізаторів та працівників інших спеціальностей за результатами роботи минулого року «Урожай» вже традиційно втілив мрію в життя - 27 щасливчиків з кожної філії мали змогу не тільки насолодитися єгипетським сонцем та Червоним морем, а й спробувати себе в ролі дайверів та покататися на квадроциклах під палючим сонцем пустелі», - -зазначено у повідомленні.

«Це моя перша поїздка на відпочинок закордон, тому, звичайно, все дуже сподобалося і залишилося дуже багато приємних вражень. Надзвичайно сподобався дайвінг. Загалом відпочивали 7 днів», - зауважив механізатор філії «Урожаю» АФ «Заповіт Шевченка» Леонід Дорошенко.

Окрім нього із Канівщини путівки в Єгипет отримали тракторист Тростянецької філії Олександр Онищенко та механізатор філії «Росава» Олексій Пашкевич.

       

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що переможниця конкурсу краси з Канева виграла мандрівку в Дубай.